Це не випадковість: відомий гонщик прокоментував ДТП з Кулебою

Автогонщик Олексій Мочанов звернув увагу на кілька важливих моментів в ДТП з Кулебою

Це не випадковість: відомий гонщик прокоментував ДТП з Кулебою
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Дитячий омбудсмен Микола Кулеба, який напередодні потрапив у лікарню з синами після жахливої ДТП у Чабанах, злісно порушив правила дорожнього руху. Так вважає відомий автогонщик Олексій Мочанов.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, у себе в Facebook він звернув увагу на кілька важливих моментів у ДТП з Кулебою.

“Під’їхав до світлофора і об’їхав справа «чергу», в якій стояла всього пара машин. Це саме по собі обурливо і ніколи не вітається іншими водіями, хоча серед нас святих немає. Не зводите в сан святого і Кулебу! Встав за стоп-лінію, світлофор не бачить, рвонув на червоний. Це теж не випадковість. На жаль”, – зазначив автогонщик.

Окремо він звернув увагу на ремінь безпеки. Олексій Мочанов впевнений, що Микола Кулеба не пристібався:

“На фото видно, що ремінь безпеки давно і надовго пристебнутий в гніздо, і дитячий омбудсмен просто сидів на ньому зверху, явно пристебнувши таким чином ремінь не сьогодні і не перед цією поїздкою. Системний і систематичний порушник ПДР. Злісний. Чи повинні були його діти бути в машині в дитячих кріслах – з’ясує слідство і інші блогери. Це не моя справа”.

Експерт також додав, що Микола Кулеба повинен відновити автомобілі тим, хто постраждав внаслідок цієї аварії. Крім того, на думку автогонщика, Кулеба повинен перездати ПДР:

“Там не обоюдка, аварія сталася внаслідок виїзду і перетину перехрестя на заборонний сигнал світлофора … Самому Миколі після одужання і мабуть тимчасового позбавлення водійських ліцензії – на перездачу ПДР, в прямому ефірі, без блату”.

Як повідомлялося раніше, уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба, який напередодні разом з синами потрапив у ДТП, знаходиться в свідомості. Одночасно з цим його старший син Тимофій знаходиться в комі.

Це не випадковість: відомий гонщик прокоментував ДТП з Кулебою

Це не випадковість: відомий гонщик прокоментував ДТП з Кулебою

Джерело: Народна Правда