Дієтологи назвали хліб, який можна їсти без шкоди для фігури

Здоровим людям слід обмежитися 200 грамами хлібу на день незалежно від його виду.

Дієтологи назвали хліб, який можна їсти без шкоди для фігури
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дієтологи розповіли який хліб є корисним та не нашкодить здоров’ю та фігурі. Вони порадили яких сортів хліба слід остерігатися та зменшити їх вживання.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Хліб є надзвичайно корисним продуктом, він містить велику кількість поживних речовин та вітамін, які підтримують організм та забезпечують його правильне функціонування.

За твердженнями експертів в області краси та здоров’я, білий хліб практично не містить клітковини, замість неї він міститись підвищений вміст крохмалю. Це може призвести до підвищення рівня цукру у крові.

У той же час хліб із житнього борошна є менш калорійним та не викликає підвищення рівня глюкози у крові, відтак є більш безпечним у порівнянні з білим. У той же час його не можна назвати корисним, адже під час виробництва використовуються різноманітні добавки.

Цільнозерновий житній хліб є найкориснішим, бо містить борошно грубого помелу, яке позитивно впливає на кишечник.

У той же час, фахівці відзначають, що людям із захворюваннями кишково-шлункового тракту не варто вживати цільнозерновий хліб, а здоровим слід обмежитися 200 грамами хлібу на день незалежно від його виду.

Нагадаємо, вчені з Владикавказької державного торгово-економічного технікуму розробили рецептуру унікального хліба, який знижує рівень цукру в крові.

Джерело: Народна Правда