З України втік “хрещений батько” контрабанди – до пошуку злочинця підключився Зеленський

Президент пообіцяв цінний подарунок за упіймання злочинця

З України втік “хрещений батько” контрабанди – до пошуку злочинця підключився Зеленський
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

В ході спеціальної операції на митниці з України втік один з фігурантів справи про контрабанду на митниці, відомий підприємець Вадим Альперін.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив президент України Володимир Зеленський на своїй сторінці в Facebook.

Loading...

“У ході спеціальної операції з виявлення корупціонерів навколо і безпосередньо на митниці від правоохоронців втік такий собі пан Альперін, якого вважають одним з хрещених батьків контрабанди в Україні. Однак далеко він не добіг – кордони надійно перекриті, отже, Вадим Альперін переховується десь в країні “, – повідомив президент.

Глава держави закликав усіх допомогти з пошуками зловмисника і повідомляти наявну інформацію про його місцезнаходження на гарячу лінію Національного антикорупційного бюро за номером 0 800 213 200.

“Прошу всіх підключитися і допомогти йому знайти дорогу в НАБУ. Або допомогти правоохоронцям знайти пана Альперіна. З мене особисто – цінний подарунок тому, хто краще допоможе довгоочікуваній зустрічі контрабандиста з законом”, – заявив Зеленський.

З України втік “хрещений батько” контрабанди – до пошуку злочинця підключився Зеленський

Нагадаємо, у Києві правоохоронці провели затримання  шахраїв, які намагалися “продати” мандат народного депутата Верховної Ради України на наступних парламентських виборах за 750 тис.  євро.  Одного із злочинців вже затримували під час отримання хабара за сприяння в призначенні на посаду голови РДА – він під заставу вийшов на волю.

Раніше у Києві СБУ затримала чоловіка, який представлявся «позаштатним помічником» вищого керівництва країни і за гроші пропонував сприяти призначенню на керівні посади у правоохоронних та державних органах.

Також у Києві затримали двох шахраїв, які представлялися довіреними особами президента України Володимира Зеленського та вимагали від колишнього співробітника ДП Укрспецекспорт 570 тисяч доларів за призначення його на керівну посаду в державному концерні Укроборонпром.

Джерело: Народна Правда