Apple “визнав” Крим російським, але є нюанс

Компанія виконала вимоги Держдуми РФ

Apple “визнав” Крим російським, але є нюанс
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Компанія Apple у своєму додатку Погода на території Росії почала відображати Крим та Севастополь як “російську” територію.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Крим.Реалії.

Loading...

Разом із тим, в материковій частині України і на анексованому півострові Севастополь, Сімферополь, Керч та інші міста не відображаються ані як частина України, ані Росії.

Apple “визнав” Крим російським, але є нюанс Apple “визнав” Крим російським, але є нюанс

Своєю чергою, голова комітету Держдуми Росії з безпеки і протидії корупції Василь Піскарьов заявив, що “Apple повністю усунула претензії Держдуми щодо позначення Криму на своїх сервісах”.

“Вони повністю привели (свої сервіси. – ред.) у відповідність до російського законодавства. Помилку у відображенні кримських міст у додатку Погода усунуто”, – зазначив він.

Офіційні коментарі Apple з цього приводу на даний час відсутні.

У травні цього року Apple не відображала територіальну приналежність міст Криму у своїх додатках як з материкової України, так і з півострова.

У Держдумі РФ дали компанії термін до 25 квітня, який пізніше продовжили до 10 травня, на “усунення неточностей при відображенні географічної приналежності Криму і Севастополя в додатку”.

Нагадаємо, щорічний довідник “Книга рекордів Гіннесса”, в якому фіксують досягнення людей, назвав Севастополь (анексований Крим) російським.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...