Коломойський почав потужну атаку на Нацбанк: що відбувається

Олігарх намагається дискредитувати НБУ

Коломойський почав потужну атаку на Нацбанк: що відбувається
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Український олігарх Ігор Коломойський, який раніше заявив, що у найближчому майбутньому поверне в свою власність ПриватБанк, ініціював атаку на Національний банк України.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу банку.

Loading...

Правління НБУ заявило про наклеп у медіа та проплачені мітинги під стінами банку.

“Кілька тижнів триває сфокусована атака на Національний банк у формі замовних спекуляцій та наклепу у медіа, проплачених мітингів під стінами НБУ і навіть спроби насильницького вторгнення в НБУ “тітушками”, – повідомили у фінустанові.

Як повідомили у Нацбанку, за цими подіями стоїть олігарх та колишній власник ПриватБанку Ігор Коломойський.

“Ми вважаємо, що цей тиск на Національний банк здійснює олігарх та ексвласник ПриватБанку Ігор Коломойський, який заборгував державі 5,5 млрд доларів, виведених із ПриватБанку до націоналізації. Водночас держава – президент, уряд, Національний банк – об’єднані єдиною позицією, що кошти мають бути повернуті”, – наголосили у НБУ.

У Нацбанку додали, що Коломойський намагається дискредитувати банк через власне небажання повертати кошти та намагається стати на заваді співпраці України з міжнародними партнерами та насамперед Міжнародним валютним фондом.

Нагадаємо, Національний банк України пояснив як олігарх Ігор Коломойський та інші колишні акціонери ПриватБанку вивели мільярди з фінансової установи.

Джерело: Народна Правда