Мендель зізналася, що думає про команду Зеленського

Прессекретарка Зеленського відкинула всі питання про "блат" і "кумівство" в команді президента

Мендель зізналася, що думає про команду Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Фото/Відео

Прессекретарка президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель заявила, що всі люди з команди глави держави є професіоналами, які свої посади обійняли заслужено.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це вона розповіла в інтерв’ю Наташі Влащенко в програмі “Vласть vs Vлащенко”, відповівши на запитання ведучої, чи правда, що набір відбувався “по блату”.

“Те, що говорять, ніби Володимир Олександрович набрав у команду людей, яких він знав, – це абсолютна неправда. Бо половина Офісу президента – він їх не знав і взяв тільки тому, що побачив потрібні професійні якості”, – заявила прессекретарка.

Мендель  запевнила, що всі знайомі Зеленського, які потрапили на високі посади, добре знають свою справу і дуже ефективні.

“Подивіться на Трофімова, Шефіра, Єрмака. Вибачте мене, подивіться на Богдана. Мене за нього, може, зараз заплюють. Але це професіонал, як для людей, які входять в політику не з політики”, – додала вона.

Нагадаємо, раніше глава парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія зробив заяву щодо педофільського скандалу навколо  його колеги    –  стало відомо, що Роман Іванісов  зґвалтував неповнолітню. 

Раніше  Павло Халімон, заступник голови депутатської фракції партії “Слуга народу”, попався за грою на смартфоні в залі Верховної Ради.

Також раніше у гучний скандал потрапив інший депутат “Слуги народу” – журналісти упіймали на листуванні з повією Богдана Яременка, голову комітету з питань зовнішньої політики.

Джерело: Народна Правда