Нуль без палички: Тука розкрив справжню роль Сивохо

Він просто озвучує те, що йому велено, - Тука

Нуль без палички: Тука розкрив справжню роль Сивохо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Радник секретаря Ради національної безпеки України, екс-комік Сергій Сивохо відзначився низкою одіозних закликів – вибачитися перед Донбасом, виплачувати пенсії на окупованих територіях, з’явилося цікаве пояснення цим заявам.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Факты, свою думку на це висловив колишній заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука.

Loading...

“Сивохо не єдиний, хто намагається ввести подібні тези в дискурс. Медведчук уже не перший рік їх просуває”, – зазначив він.

Тука додав, що поява Сивохо є «технологічним прийомом», який спрямований на залучення на свою сторону громадян, що підтримують Віктора Медведчука. Кінцевою метою є відібрати у Медведчука монополію на образ миротворця і «вибити у нього жупел єдиного комунікатора з Кремлем, який він отримав при Порошенко».

На думку колишнього заступника міністра МінТОТ, Сивохо просто грає роль, яку йому відведено та буде й надалі робити подібні заяви.

«Сивохо буде і далі дотримуватися подібної риторики. Він просто озвучує те, що йому велено. На мій погляд, він нуль без палички. Ні про які його професіоналізм та компетентність говорити не доводиться. Знаєте, для такої ролі я обрав би більш гідного донеччанина, а не колишній голос “антиМайдану”. Але “жираф великий, йому видніше”, як співав Висоцький», – резюмував Тука.

Нагадаємо, раніше радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Сивохо заявив, що українська сторона має змінити понятійний апарат, сформований “пропагандою за п’ять років”.

А тим часом ідея Сивохо “полегшити життя” пенсіонерам на непідконтрольних територіях, переказуючи гроші прямо на територію “ЛДНР”, не лише обурила українців, але й викликала негативну реакцію в окупованому Донецьку.

Джерело: Народна Правда