Скільки мандарин можна з’їдати без шкоди для здоров’я: медики пояснили

Мандарини можуть завдати шкоди лише тих, хто має до них алергію

Скільки мандарин можна з’їдати без шкоди для здоров’я: медики пояснили
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

В мережі активно поширюється матеріал про те, що не можна з’їдати понад 4 мандарин на день. Виявилось, що це твердження неточне і надто перебільшене. Мандарини можна їсти стільки, скільки хочеться.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це  пише “Медуза”.

4 мандарини на день

Обмеження в 4 мандарини на день немає ніяких наукових підстав. ВООЗ, як і різні національні організації, рекомендує їсти в день не менше п’яти порцій фруктів і овочів. Лише іноді зустрічаються обмеження: наприклад, в керівництві для американців йдеться про дві чашки фруктів на день  (і про 2,5 для овочів).

І хоча раціон повинен бути різноманітним, відхилення від цієї рекомендації протягом декількох днів не повинні завдати серйозної шкоди здоров’ю.

Домогтися передозування конкретних вітамінів або інших речовин, вживаючи мандарини, неймовірно складно. Наприклад, потрібно з’їсти 7,5 кілограмів за раз, щоб вжити небезпечну дозу вітаміну C. На щастя, в мандаринах є клітковина (хоч і не так багато), яка сприяє почуттю насичення, і з’їсти їх в занадто великій кількості важко.

Однак в деяких випадках все ж краще не вживати мандарини. Це стосується людей з алергією, лікарі у всіх подібних випадках рекомендують уникати алергенів.

В мандаринах зовсім не багато вітаміну С, їхня позиція – десь в нижній частині рейтингу продуктів – між динею і цвітною капустою.

Мандарини викликають алергію

Також в статті йшлось про те, що зловживання мандаринами може викликати алергію. Насправді таким чином не можна отримати алергію.

Але іноді, якщо людина їсть багато якихось продуктів, можуть виникнути симптоми, схожі на алергічні. Одне з пояснень – харчова нестерпність, яка залежить саме від дози.

Детоксикація мандаринами

В тексті йшлось, що мандарини можуть покращити імунітет та мають детоксну дію. Але у цих тверджень немає наукового підґрунтя. Детоксикація за допомогою їжі неможлива. Здоровій людині вона і не потрібна: її печінку і нирки самостійно справляються із захистом організму.

Нагадаємо,  хурма після цитрусових займає друге місце за своїми дієтичними, смаковими і поживними властивостями. Плоди хурми мають велику харчову цінність за рахунок наявності в них глюкози і сахарози. Дослідження, проведене в Японії, показало, що в шкірці хурми містяться проантоціанідіни, які здатні захищати клітини від окисного ушкодження, пов’язаного зі старінням.

Крім того, хурма має протизапальні і антибактеріальні властивості, тому вона здатна усувати будь-які хвороботворні мікроорганізми, що потрапили в травний тракт. Також хурму корисно вживати тим, хто має проблеми із щитовидною залозою, адже вона містить багато йоду.

Джерело: Народна Правда