Смертельна пожежа в готелі в Одесі: у справі стався скандальний поворот

Смертельна пожежа в готелі в Одесі: у справі стався скандальний поворот
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Одеський апеляційний суд відпустив під цілодобовий домашній арешт головного підозрюваного у справі пожежі в одеському готелі “Токіо Стар”, у якій загинули 9 людей, підприємця Вадима Чорного.

Про це пише Радіо Свобода.

Loading...

“Застосувати до Вадима Чорного запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на строк всього розслідування до 18.12.2019 включно з забороною цілодобово залишати місце, де він проживає”, – йдеться в повідомленні суду.

“Після того, як прокурор долучив до справи експертизу, згідно з якою загорівся новий електродріт, тримати мене було неможливо.

Він не розумів різниці між первинним і вторинним загорянням і зробив це помилково, в іншому випадку я би сидів тут роками. Цей дріт встановив електрик із дипломом до сертифікованої розетки і офіційної пральної машини”, – сказав підозрюваний.

Як відомо, Вадим Чорний раніше перебував під арештом, але міг вийти з СІЗО у разі внесення застави в більш ніж 53 мільйони гривень.

Нагадаємо, в ніч на 17 серпня в одеському готелі “Токіо Стар” на вулиці Водопровідній сталася пожежа, в результаті якої 9 осіб загинуло, 10 були госпіталізовані.

Джерело: Народна Правда