Це, напевно, Бог: Мендель зізналася, як стала прессекретаркою Зеленського

За словами Мендель, співбесіду з нею проводив Богдан, а Зеленський перевіряв знання англійської

Це, напевно, Бог: Мендель зізналася, як стала прессекретаркою Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Фото/Відео

Прессекретарка президента Володимира Зеленського Юлія Мендель, яка раніше відкинула всі звинувачення у “кумівстві”  і “блаті” в команді президента, розповіла, як проходила конкурс на свою посаду.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це вона розповіла в інтерв’ю Наташі Влащенко в програмі “Vласть vs Vлащенко”, відповівши на запитання ведучої про знайомство з главою держави до призначення на високу посаду.

“Адже ніхто не повірить, я не супер віруюча, але, напевно, є щось таке, що рухає людей. Нехай це Бог. Це не перший випадок зі мною, коли щось виходить за рамки громадського розуміння … З Зеленським ми не були знайомі. Я побачилася з ним як представник видання The New York Times, в якому я працювала. Ми провели групове інтерв’ю. Остання зустріч тривала хвилин 40, було близько 7-8 чоловік і говорили про все”, – розповіла Мендель.

Також вона додала, що на співбесіді їй ставили питання про знання англійської мови.

“Питання про англійську задав начебто Богдан (Андрій Богдан – глава Офісу президента). І Зеленський почав мене перевіряти, почав задавати питання англійською, я відповідала”, – згадувала Мендель.

Нагадаємо, нещодавно український журналіст Данило Яневський звернувся в поліцію із заявою про скоєння злочину прес-секретарем президента України Володимира Зеленського Юлією Мендель. На думку Яневського, спікер глави держави перешкоджала журналістській діяльності. Йдеться про інцидент, коли Мендель відштовхнула журналіста Радіо Свобода Сергія Андрушка. Журналіст також уточнив, що це не поодинокий випадок “перешкоджання законній діяльності журналістів”, згадавши про інцидент з журналістом Радіо Свобода Крістофером Міллером.

Джерело: Народна Правда