В бригаді “200” поповнення: двох бойовиків знайшли з перерізаними венами

Молоді бойовики, швидше всього, загинули через знущання "дідів" з російської армії

В бригаді “200” поповнення: двох бойовиків знайшли з перерізаними венами
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У мережі повідомили про дивну загибель двох бойовиків в одному з підрозділів окупаційної 4 окремої мотострілкової бригади  – терористи начебто  перерізали собі вени.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив у своєму Telegram-каналі блогер Анатолій Штефан “Штірліц”.

“У розташуванні були виявлені тіла двох представників ОМСБр без ознак життя. В ході попереднього огляду місця події встановлено, що вони ймовірно вчинили суїцид шляхом розтину вен”, – сказано в повідомленні.

Український офіцер назвав версію, яку озвучили бойовики  для родичів загиблих: начебто причиною суїциду стало те, що молодики захопилися комп’ютерними іграми і накопичили великі грошові борги серед товаришів.

“Але в кулуарах і курилках 4 ОМСБр ходять чутки, що реальною причиною смерті зазначених осіб є знущання над так званим молодим поповненням (з місцевих, що досягли 18 річного віку) кадровими (кураторами) російськими військовими. Тому рідні загиблих усіма силами намагаються дізнатися правду, реальні причини і покарати винних осіб “, – зауважив Анатолій Штефан” Штірліц “.

За інформацією блогера, командування 4 ОМСБр прийняло рішення  відсторонити від обов’язків одного з командирів батальйонів і його заступника. Після ротації вони, ймовірно, повернуться в Росію.

Нагадаємо, терористи “ЛДНР”, які воюють проти України на Донбасі, з 16 до 22 листопада 2019 року зазнали значних втрат –  ліквідовано 19 осіб.

Раніше Анатолій Штефан («Штірліц») повідомляв, що 5 листопада на Донбасі загинули два бойовика, ще п’ятеро отримали поранення. Офіцер також додавав, що бойовики «служили» в 9-му окремому мотострілецькому полку.

Також стало відомо, що 6 листопада російсько-окупаційні війська втратили чотирьох терористів.

Джерело: Народна Правда