Маруся Звіробій прокоментувала обшуки у себе вдома

Проводити обшуки у волонтерки приїхали три автобуси спецназівців

Маруся Звіробій прокоментувала обшуки у себе вдома
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Відома волонтер і військова Олена Біленька – Маруся Звіробій – називає обшуки, які в її помешканні в четвер, 28 листопада, провели співробітники ДБР, політичним переслідуванням і каже, що слідчі ДБР вилучили у неї зброю.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Маруся Звіробій повідомила в ефірі телеканалу Newsone.

За словами волонтер, у неї вилучили телефон, зареєстровану зброю – дві рушниці і блокнот.

 “Зброю (вилучили). Вона зареєстрована. Зброя не була вказана – як цей лист називається? – в ухвалі не було вказано, що вони мають забрати мою зброю, але вони забрали мою зброю. Кажуть, забрали бо прострочена, але це не їх справа взагалі. Телефон забрали, зброю забрали. Блокнот з емблемою десантно-штурмових військ забрали. Там між іншим номер начальника розвідки. Так що якщо йому буде хтось дивний дзвонити – нехай не дивується”, – розповіла Звіробій.

Також військова повідомила, що на санкції про обшук вона побачила підпис Труби (директор ДБР Роман Труба, – Ред.).

“Перед цим (обшуки у Звіробій  – Ред.) я бачила записи з його кабінету, то я вважаю, що цю людину треба не звільнити – його треба посадити. Це не в мене має проходити обшук, а в нього. Це виключно політичне переслідування”, – заявила волонтер.

За її словами, у блокноті і її телефоні немає “абсолютно нічого” з того, у чому її звинувачують, тому вона спокійно віддала ці речі.

Вона також додала, що на обшук приїхали три автобуси “Альфи”.

Нагадаємо, ранкові обшуку у волонтера Марусі Звіробій, до якої додому прийшли співробітники Державного бюро розслідувань в супроводі спецназу СБУ, викликали великий резонанс. Інтернет-користувачі порівняли дії влади з практикою НКВС за часів  Сталіна і поставили питання, чого це ДБР приходить  не до чиновників, а до звичайних людей.

Джерело: Народна Правда