Медики назвали кількість чашок кави на день, які здатні вбити

Людям, які п'ють каву часто, цей напій в кінці кінців перестає допомагати

Медики назвали кількість чашок кави на день, які здатні вбити
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

За день людина може випити до 5 чашок кави. Саме така кількість вважається безпечною, шоста кружка кави вже може нашкодити здоров’ю.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “ГолосUA“, до такого висновку дійшли вчені з Університету Південної Австралії.

За їх словами, надмірна кількість чашок кава робить людей нервовими, змушуючи серце битися частіше, прискорюючи пульс.

У дослідженні взяли 350 тисяч чоловік у віці від 37 до 73 років. Вони деякий час випивали 6 чашок кави і більше в день. Пізніше їх обстежили і з’ясувалося, що у них ризик розвитку серцево-судинних захворювань збільшується на 22%.

Крім того, варто пам’ятати, що людям, які п’ють каву часто, цей напій врешті-решт перестає допомагати – щитовидна залоза перестає на нього реагувати через те,  що кава постійно чинить на неї тиск і «зношує» її. Кава змушує тіло виробляти адреналін, і якщо ви п’єте її постійно, то вам з кожним разом потрібна все більше і більше кофеїну, щоб організм відповідав на неї з однаковою ефективністю.

Нагадаємо, американські вчені попередили, що кава у великих кількостях значно збільшує ризик інсульту та інфаркту: вживання шести і більше чашок кави щодня збільшує ризик виникнення серцево-судинних захворювань.

Джерело: Народна Правда