Продаж землі в Україні: у Зеленського назвали дату початку

В монобільшості обіцяють вирішити питання про ринок землі вже до Нового року

Продаж землі в Україні: у Зеленського назвали дату початку
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Депутати Верховної Ради можуть ухвалити закон про продаж землі вже до кінця поточного року. Таку заяву зробив голова парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  AgroPortal.

Loading...

“До кінця цього року ми бачимо земельну реформу завершеною”, – повідомив  Наталуха, додавши, шо параламентарі будуть докладати всіх зусиль, щоб за останні два тижні робочих засідань у Верховній Раді законопроєкт був винесений і ухвалений.

За словами члена депутатської фракції “Слуга народу”, сама по собі реформа земельного ринку є сигналом того, що Україна здатна виконувати свої обіцянки і нести відповідальність перед інвесторами.

“Безумовно, ринок потрібен. Він є індикатором того, що ми рухаємося до цивілізованого розвитку, де земля є об’єктом ринкових відносин”, – резюмував Наталуха.

Нагадаємо, Верховна Рада 13 листопада у першому читанні підтримала законопроект, який передбачає скасування мораторію на продаж землі в Україні.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що винесе питання продажу земель сільськогосподарського призначення іноземцям та компаніям, що ними засновані, на референдум.

Також стало відомо, що 51% українців виступають за створення ринку землі та право кожного вільно придбавати та відчужувати її. Не підтримують ініціативу щодо відчуження землі 28% українців та 33% осіб у власності яких перебуває земля.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...