З тобою трапиться все: Маруся Звіробій виступила з погрозами Зеленському

Волонтерка й учасниця війни на Донбасі Маруся Звіробій грізно звернулася до президента України Володимира Зеленського.

З тобою трапиться все: Маруся Звіробій виступила з погрозами Зеленському
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Волонтерка й учасниця війни на Донбасі Маруся Звіробій жорстко відреагувала на обшуки, які у неї провело ДБР, і грізно звернулася до президента України Володимира Зеленського.

У коментарі телеканалу NewsOne вона заявила, що якщо глава держави продовжить грубіянити захисникам України, то з ним справді трапиться все те, про що його попереджала у гучному стрімі вона й нардепка від “Європейської солідарності” Софія Федина.

З тобою трапиться все: Маруся Звіробій виступила з погрозами Зеленському“Розпіарити по всьому телебаченню вирвану з контексту розмову, що була після слів нашого товариша президента, який поїхав хамити нашим військовослужбовцям! Його попередили: якщо ти будеш грубіянити, повторюю ще раз, якщо ти будеш грубіянити військовослужбовцям, з тобою трапиться все, що там ми за списком тобі пояснювали з Фединою! Якщо ще не доходить!” – гнівно заявила Звіробій.

“Якщо ти думаєш, що з тобою це не трапиться, тому що ти мені замовив обшук вдома у моєї бабусі, то ти помиляєшся – трапиться все так, як ми сказали! І не хр*н поводитися так з людьми, які захищають Батьківщину”, – жорстко підсумувала волонтерка.

Нагадаємо, раніше українці бурхливо відреагували на обшуки у Марусі Звіробій, які напередодні в її помешканні провели співробітники ДБР.

Джерело: Народна Правда