Зеленський хоче змінити Бюджет-2020: що про це відомо

Йдеться про зміну видатків на "Охматдит"

Зеленський хоче змінити Бюджет-2020: що про це відомо
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Президент України Володимир Зеленський запропонував Верховній раді внести зміни до державного бюджету на 2020 рік щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на сайт Верховної ради.

Loading...

Так, відповідний проект закону №2505 “Про внесення змін до додатка № 3 до закону “Про Державний бюджет України на 2019 рік” щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” зареєстрували у Раді 28 листопада.

На даний момент текст законопроекту відсутній на сайті парламенту. Останній етап проходження документа – переданий на розгляд керівництву.

Нагадаємо, у четвер, 14 листопада, Верховна Рада України ухвалила рішення про державний бюджет на 2020 рік. За бюджет-2020 віддали свої голоси 280 народних депутатів – Мінімальна зарплата зросте до 4723 гривень, на виплати субсидій передбачено 47 мільярди гривень, Пенсійний фонд у 2020 році отримає 173 мільярди гривень.

До слова, колишній міністр соціальної політики Андрій Рева назвав новий бюджет найбільш антисоціальним з 2000 року через скорочення видатків на соціальну сферу. Скорочення видатків на соціальну сферу становить 12,5 млрд гривень. Програма житлових субсидій буде скорочена на 10, 5 млрд гривень у порівнянні з попереднім роком

Джерело: Народна Правда