Продадуть сотні об’єктів: депутат розкрила деталі масштабної приватизації в Україні

15 листопада Ганна Скороход була виключена з фракції «Слуга народу»

Продадуть сотні об’єктів: депутат розкрила деталі масштабної приватизації в Україні
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Україну готують до масштабного розпродажу, Фонд державного майна опублікував 724 об’єкта на приватизацію, – таку заяву зробила народний депутат Ганна Скороход, яку нещодавно  виключили з фракції «Слуга народу».

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в інтерв’ю «Фактам« Скороход підкреслила, що глава держави не в курсі того, що насправді відбувається в країні.

Loading...

“Про це ніхто не говорить. Все тихо і спокійно. Але для мене все, що відбувається — це підготовка до великого розпродажу. Потім все спихнуть на недосвідчений парламент, де засідали «дебіли». По-іншому не бачу. Раніше, коли при владі перебували олігархічні групи, вони все стягали до себе. Зараз їх теж трохи розгойдують. Йде перерозподіл і продаж. Тому що люди розуміють: невідомо, на який термін вони прийшли, так що найвигідніше продавати”, – розповіла Ганна Скороход.

При цьому народний депутат упевнена, що Володимир Зеленський не знає про це, оскільки до нього доносять тільки потрібну інформацію:

“Я не вірю, що він до кінця розуміє, що відбувається. Оточення його посадило у теплу ванну. Йому подається інформація в тій формі, яка їм потрібна”.

Раніше Ганна Скороход зізналася, що була виключена з фракції після розгляду рішення про анбандлінг «Нафтогазу». Вона впевнена, що покарана за інакомислення, і потрапила в опалу через те,  що голосувала, порушивши попередні домовленості.

Вона також поскаржилася на тиск на сім’ю і розповіла, що в минулому році, коли її чоловіка позбавляли громадянства, у неї вимагали півтора мільйона доларів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...