Смертельна ДТП із Зайцевою: суд прийняв суворе рішення

Суд відхилив скаргу Зайцевої

Смертельна ДТП із Зайцевою: суд прийняв суворе рішення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Винна у страшній ДТП з багатьма жертвами у Харкові у 2017 році Олена Зайцева звернулася до Верховного суду зі скаргою на занадто суворий вирок, проте суд не взяв його до розгляду.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у Facebook написала журналіст Тетяна Доцяк.

“Скаргу Геннадія Дронова до Верховного суду також не взяли до розгляду, як і скаргу Зайцевої. Адвокат Дронова – Геннадій Токарев в скарзі зазначив, що судовий розгляд був неповним, оцінку доказам надано неправильно, а висновки суду не відповідають фактичним обставинам”, – написала вона.

Журналіст додала, що суд вважає ці формулювання занадто загальними та недостатньо конкретними та дав 15 днів на виправлення недоліків.

Смертельна ДТП із Зайцевою: суд прийняв суворе рішення

Нагадаємо, адвокат Зайцевої просила пом’якшити вирок до 5 років позбавлення волі і 2 років без права водіння, а також призначити випробувальний термін. Адвокат Дронова наполягав на повній невинності підзахисного і просив скасувати вирок суду першої інстанції і закриття провадження.

Як відомо, в результаті аварії за участю Зайцевої та Дронова загинуло шість осіб, п’ятеро були травмовані.

До слова, раніше у ЗМІ з’явилися нові фото з Покровського виправного центру № 79 в Дніпропетровській області, куди відправили відбувати покарання винуватицю смертельної ДТП в Харкові Олену Зайцеву.

Джерело: Народна Правда