Стала ворогом: скандальна Скороход розповіла, через що її насправді виключили з фракції

15 листопада з фракції «Слуга народу» були виключені двоє депутатів Ганна Скороход та Антон Поляков

Стала ворогом: скандальна Скороход розповіла, через що її насправді виключили з фракції
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Народний депутат Ганна Скороход стала ворогом для “Слуги народу” і виключена з фракції після розгляду рішення про анбандлінг «Нафтогазу».

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву вона зробила в ході інтерв’ю “Фактам“.

Ганна Скороход впевнена, що покарана за інакомислення, і потрапила в опалу через те,  що голосувала, порушивши попередні домовленості.

“Коли розглядали рішення про анбандліг «Нафтогазу» (відділення від НАК діяльності з транспортування природного газу, сертифікації нового незалежного оператора газотранспортної системи). Я ж не проти поділу, я тільки за. Але вони хотіли, щоб 49% ГТС та газосховищ були продані, а я відстоювала, що труба з газосховищами, які не працюють один без одного, повинні повністю залишитися у власності держави. Так от і стала ворогом”, – запевняє народний депутат.

Нагадаємо, одночасно з цим голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія звинуватив Скороход в тому, що вона пропонувала хабара членам комітету з питань енергетики на користь російського «Газпрому» і одіозного олігарха Фукса.

Коментуючи цю заяву, Скороход Ганна стверджує, що ніколи і нікому нічого не пропонувала. Стосовно Фукса, то за її словами, “з Фуксом вона бачилася раз у житті”, коли виникли чутки про те, що він фінансує її виборчу кампанію.

При цьому вона не стала заперечувати, що чутки народилися через те,  що її “чоловік був пов’язаний з Павлом Фуксом в Росії, у них був якийсь спільний бізнес”: “Але тут, в Україні, вони не спілкуються. Це я знаю на сто відсотків”.

“За що я роздавала гроші? За те, щоб ГТС залишилася в держвласності? Причому я заявляла про свою позицію під камерами. У мене є відеозапис засідання комітету, де я, наприклад, говорила про те, що треба заборонити імпорт електроенергії з Росії, якщо кінцеві бенефеціари або громадяни РФ, або юридичні особи РФ. Тому що знаю, хто будує атомну електростанцію в Білорусі. Це “Росатом”, – продовжила вона тему хабарів.

Нагадаємо, раніше народний депутат Ганна Скороход заявила, що спікер Ради Дмитро Разумков диктує парламентаріями, за який законопроект потрібно голосувати.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...