Як легко схуднути після 40 років: дуже дієвий рецепт

Медики пояснили складнощі схуднення після 40 років

Як легко схуднути після 40 років: дуже дієвий рецепт
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Схуднення після 40 років дається з більшими зусиллями, ніж у молоді роки, вчені дали пояснення цьому факту.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на PsyBlog.

Як розповіли наукові співробітники зі Шведського дослідницького інституту, схуднення після 40 більш важке через зміну жирового обміну.

Дослідження, яке вони провели, показало, що з віком жирова тканина стає пересиченою. Вага набирається від того, що біла жирова тканина – ворог всіх тих, що худнуть, не віддає чисті ліпіди на задміщення енергетичних витрат.

Проте є і хороші новини. Вивчаючи склад жиру респондентів і їх спосіб життя, вчені зробили висновок, що схуднути після 40 все ж можна. Головна умова – їсти менше на 20%, ніж в більш молодому віці.

Так само позитивний ефект показали баріатричні операції і фізичні вправи. Ну, а найголовніша умова для схуднення після 40 років – не можна їсти в 40 років стільки ж, скільки і в 20.

Раніше повідомлялося, що гречана дієта в якійсь мірі може бути не тільки смачною, а й дуже корисною, оскільки вона швидко і ефективно очищає організм від різних токсинів. Гречану дієту відносять до суворих, але “неголодних” і ефективних способів швидко позбутися від зайвих кілограмів.

Джерело: Народна Правда