Пенсії для “ДНР” та “ЛНР”: скільки це коштуватиме Україні

Така новація обійдеться в додаткові 50-52 млрд гривень.

Пенсії для “ДНР” та “ЛНР”: скільки це коштуватиме Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні хочуть виплачувати пенсії жителям “ДНР” та “ЛНР”. В яку суму це обійдеться Україні та хто потрапить до кола щасливчиків розповідає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Обозреватель».

Loading...

У Верховній раді України зареєстрували законопроект, яким пропонується виплачувати пенсії жителям тимчасово окупованих територій. Виплачувати пропонують:
– пенсії особам, що останні 5 років проживають на тимчасово окупованих територіях,
– сплатити пенсії за весь попередній період та наявні борги;

Така новація обійдеться в додаткові 50-52 млрд гривень. При цьому нагадаємо, що дбюджет-2020 України є дефіцитним, та як повідомляли різні експерти в наступному році кожна 3 гривня має бути віддана на погашення боргів. Якщо за проект проголосують, то ці гроші треба буде сплатити вже у 2020 році.

Відзначається, що шанси на прийняття даного проекту високі, що обґрунтовується наступними обставинами:
1) проект зареєструвала група народних депутатів із 17 народних обранців різних фракцій;
2) авторами є Галина Третьякова, Юлія Тимошенко, Наталія Королевська, Дмитро Лубинець, Михайло Радуцький, що дозволить зібрати щонайменше 226 голосів – не становитиме проблеми;
3) ідея повернення пенсій і примирення з жителями Донбасу, близька до загальної політики президента України Володимира Зеленського.

Нагадаємо,Сергій Сивохо, який напередодні став радником секретаря Ради національної безпеки і оборони з питань реінтеграції та відновлення Донбасу, вважає, що Україна зобов’язана виплачувати пенсії своїм громадянам, що живуть на тимчасово підконтрольних територіях Донбасу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...