У Зеленського зізналися, що не будуть знижувати тарифи на опалення для українців

Знизити тарифи на опалення для населення є неможливим без ухвалення відповідних законів.

У Зеленського зізналися, що не будуть знижувати тарифи на опалення для українців
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

У команді президента України Володимира Зеленського заявили про те, що не зможуть знизити тарифи на опалення для населення.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Обозреватель».

За підсумками наради за участі гаранта, прем’єр-міністра Олексія Гончарука, глави Офісу президента Андрія Богдана, міністра енергетики та захисту довкілля Олексія Оржеля та інші посадовців, було зроблено висновок, що знизити тарифи на опалення для населення є неможливим без ухвалення відповідних законів.

З огляду на це, Гончарук запропонував президенту внести до Верховної Ради проект закону про зниження тарифів.

У разі прийняття такого закону, ціна на газ для населення зменшиться на 10%. В той же час, прем’єр-міністр запевнив, що такого зростання цін на опалення як у попередньому році не буде.

Ціни на газ зменшились, а тарифи – ні.Чому так?Шукаємо шляхи, як знизити ціну та зробити так, щоб за грудень українці отримали менші квитанції за опалення.«Платити неможливо, зменшити».#зепрезидент#слуганароду

Gepostet von Володимир Зеленський am Samstag, 30. November 2019

Як повідомлялося раніше, з 1 січня 2020 року вступає в силу закон «Про ринок природного газу», яким буде введено абонентську плату за доставку газу. Тому витрати на оплату природного газу для більшості українців значно зростуть.

Джерело: Народна Правда