Зниження пенсійного віку для жінок скасовано: влада прийняла рішення

Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики відхилив законопроект № 0972.

Зниження пенсійного віку для жінок скасовано: влада прийняла рішення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики відхилив законопроект, яким передбачалася можливість виходу на пенсію у 55 років для жінок.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “РБК-Україна”.

Про це повідомила Голова комітету, народний депутат фракції «Слуга народу» Галина Третякова. У відповідності до даного проекту, до 2022 року пропонувалося дозволити жінкам виходити на пенсію в 55 років за наявності 30-річного стажу та за умови звільнення з роботи.

В обговорені даного питання, яке було ініційоване президентом України Володимиром Зеленським, прийняли участь представники Міністерства юстиції, уповноваженого з прав людини, представники Міністерства соціальної політики та Пенсійного фонду.

За дане рішення проголосувала більшість присутніх.

Як повідомлялося раніше, одночасно з цим народний депутат 8 скликання з фракції «Радикальна партія» Юрій Шухевич подав у Верховну Раду законопроект про перегляд пенсійного віку для жінок. Документ пропонував дозволити до 2022 року жінкам виходити на пенсію в 55 років за наявності 30-річного стажу, але за умови звільнення з роботи.

Нагадаємо, все більше українців змушені працювати, розмінявши сьомий десяток років — з кожним роком посилюється норма страхового стажу для виходу на пенсію. Якщо в цьому році для того, щоб вийти на пенсію в 60 років, досить 26 років стажу, то у 2028 році потрібно буде мати за плечима 35 років стажу.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...