Названо продукти, які допоможуть взимку зберегти фігуру

Вони здатні втримувати вагу у нормі та не дозволять набрати зайві кілограми.

Названо продукти, які допоможуть взимку зберегти фігуру
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Спеціаліст розповів про продукти та корисні вуглеводи, які допоможуть взимку зберегти фігуру та не набрати зайві кілограми.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Лікар Андрій Беловешкін розповів, що певні вуглеводи допомагають фігурі та в жодному випадку не можуть нашкодити. Вони здатні втримувати вагу у нормі та не дозволять набрати зайві кілограми.

«Мої улюблені вуглеводи взимку – це коренеплоди. Список досить великий: морква, селера, червоний буряк, редька, редиска, пастернак, батат і інші більш рідкісні (ріпа, бруква, петрушка, катран, турнепс, скорцонера, Джікама) », – пише він.

Фахівець відзначає, що їх можна вживати і дітям, навіть сирими, з них можна приготувати салат, додавати в інші страви.

Нагадаємо, дієтологи рекомендують тим, хто хоче швидко спалити жир, скористатися так званою експрес-дієтою — вона розрахована всього на чотири дні, але дозволяє позбутися 1-3 зайвих кілограмів.

Також повідомлялося про те, що дієтологи попередили про небезпеку деяких способів схуднення — популярні «швидкі» дієти можуть нашкодити здоров’ю.

Зазначимо, перед приходом холодів багато людей відчувають занепад сил і апатію, лікар порадила натуральні способи підтримати організм у міжсезоння. Натуральні енергетики можна вживати при відчутті виснаження, вони додадуть сил та покращать настрій.

Джерело: Народна Правда