“Не дочекаєтеся”: Пугачова розповіла, чому більше не заспіває

Пісні Пугачова підбирала виключно для глядачів та для того щоб на них відгукувалися.

”Не дочекаєтеся”: Пугачова розповіла, чому більше не заспіває
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Російська співачка Алла Пугачова, яка нещодавно вразила фанатів своїм змарнілим та хворим виглядом, розповіла, чому більше не заспіває.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Російський єврей».

У в студії Першого каналу Алла Пугачова розповіла, чому її пісні не звучать в ефірах радіостанцій. Співачка відзначила, що зараз її пісні не формат однак її це не дуже хвилює, адже вони створювалися не для радіо та телебачення.

Вона відзначила, що всі її пісні підбиралися виключно для глядачів та для того щоб на них відгукувалися.

Особливо це відчувалося на ювілейному концерті присвяченому 70-річчю співачки. Вона додала, що у неї з’явилася мотивація влаштувати ще один, через десять років, а якщо вона вже не зможе співати за неї зробить це весь зал.

«Я навіть не звертаюся на радіо, щоб ці пісні були. Мені, звичайно, вже теж кажуть, що диск треба випустити. Може бути, разом з диском, відеодиски. Напевно, треба, теж як би на пам’ять про той самий концерті. Але на радіо … Я їх підбирала не для радіо і не для телебачення. Я їх підбирала для того, щоб душа відгукувалася на них – і моя, і глядачів », – прокоментувала ситуацію Алла Борисівна.

Нагадаємо, російська співачка Алла Пугачова, яка нещодавно серйозно постраждала під час зйомок, зізналася в наявності у неї важкої недуги.

Додамо, Алли Пугачової немає в живих, – так вважає російський блогер Гоген Солнцев. Солнцев заявляє, що проаналізував фото співачки в різні періоди її життя, а також голос та манеру поведінки. Блогер певен, є достатня кількість вагомих причин, щоб розпочати ретельну перевірку Примадонни.

Джерело: Народна Правда