Популярна українська співачка різко звернулася до Зеленського

Вона вимагає скликати позачергове засідання Верховної Ради України та не передавати справи Майдану до ДБР.

Популярна українська співачка різко звернулася до Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Українська співачка та і громадський діяч розмістила на YouTube різке звернення до президента України Володимира Зеленського щодо неналежного розслідування злочинів проти учасників Революції Гідності.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Руслана Лижичко разом із громадською ініціативою «Євромайдан SOS» звернулися до президента з вимогою скликати позачергове засідання Верховної Ради України та не передавати справи Майдану до ДБР.

Крім того, вони вимагають призначення в управління справ Майдану в ГБР слідчих прокуратури, поліції і CБУ, які вже розслідували справи Майдану і призначення керівниками цього підрозділу і прокурорського департаменту прокурорів, які забезпечували результат розслідування.

“Володимир Олександрович, як Ваші дії по збереженню розслідування справ Майдану, так і Ваша бездіяльність в ситуації його зупинки, назавжди увійдуть в українську історію”, – зазначила Руслана.

Вона звинуватила президента в тому, що в річницю Революції Переваги він “обмежився загальними словами”.

Додамо, волонтерка й учасниця війни на Донбасі Маруся Звіробій жорстко відреагувала на обшуки, які у неї провело ДБР, і грізно звернулася до президента України Володимира Зеленського.

Нагадаємо, раніше українці бурхливо відреагували на обшуки у Марусі Звіробій, які напередодні в її помешканні провели співробітники ДБР.

Джерело: Народна Правда