Аномальний шторм знищив популярний курорт: відео наслідків негоди

Багато літніх будиночків досі залишаються затопленими

Аномальний шторм знищив популярний курорт: відео наслідків негоди
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода/Фото/Відео

У мережі показали наслідки потужного шторму, що вирував в курортному селищі Кирилівка Запорізької області. Шторм пошкодив літні будиночки, порозкидав сміття узбережжям, а більшість будівель досі залишаються затопленими.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне відео виклав  на YouTube користувач “КреативнийMax”.

На показаних кадрах видно, до чого призвели сильні пориви вітру. Багато літніх споруд на пляжі виявилися пошкодженими. По берегу розкидало частини будівельного сміття.

Зазначимо, що станом на початок грудня бази відпочинку на курорті все ще залишалися затопленими.

Нагадаємо, що негода обрушилася на Азовське узбережжя з 20 по 22 листопада: сильні пориви східного вітру досягали 28 м/с, висота хвиль   -1,5-2 м. Це призвело до підвищення рівня води на Федотовій косі в Кирилівці.

Нагадаємо, 21 листопада відомий український курорт Кирилівку Запорізької області накрив потужний шторм, який був викликаний потужними поривами вітру. Сильні пориву вітру підняли надзвичайно потужні хвилі, які обрушилися на берег. При цьому колір води став коричневим, а море вкрилося піною.

Нагадаємо, влітку Кирилівку атакували величезні медузи. Через підвищення солоності  медузи почали розмножуватися ще інтенсивніше. Вчені дали прогноз, що медузи стануть постійними мешканцями в Азовському морі.

Джерело: Народна Правда