Чому і кому не можна вживати м’ясо та молоко: це викликає рак

Дослідження вчених підтвердило зв'язок між вживанням м'яса і молока і захворюваністю на рак

Чому і кому не можна вживати м’ясо та молоко: це викликає рак
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Німецькі лікарі попередили: в м’ясі і молоці можуть міститися збудники раку.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише журнал Focus.

Головна небезпека виходить від бактерії BMMF (м’ясо-молочний фактор великої рогатої худоби). Вона знаходиться в м’ясі і молоці, і на думку лікарів, саме цей мікроб викликає рак грудей і рак кишківника. Притому небезпека загрожує як чоловікам, так і жінкам.

Loading...

Дослідження засноване на кореляції між частотою випадків виникнення раку і частотою вживання м’яса і молока. Наприклад, в США, Європі, Аргентині та Австралії часто п’ють молоко і їдять м’ясо – в цих країнах зафіксовано високий ризик розвитку колоректального раку. В Індії ж ці продукти вживають в мінімальних кількостях і рівень розвитку раку кишківника тут низький.

Втім, лікарі визнають: поки що ці дослідження засновані тільки на статистиці і повні висновки можна буде робити після додаткових досліджень.

Нагадаємо, в ході недавнього дослідження американські і російські вчені дійшли висновку, що людина найбільш вразлива до онкологічних захворювань  у віці близько 60 років. При цьому середній вік, за даними Товариства клінічної онкології, – 64 роки.

Нагадаємо також,  рак, якщо він виявлений на ранній стадії, виліковний, для деяких видів на 90%. Тому важливо уважно стежити за проявами організму, щоб не було надто пізно.

Раніше повідомлялося, що сигнали раку можуть проявлятися в різних підказках організму – зміни в стані нігтів також здатні вказувати на онкологічні хвороби.

Джерело: Народна Правда
загрузка...