На буханець хліба: українців обурило чергове підвищення пенсій

Українці пропонують депутатам прожити на ці гроші

На буханець хліба: українців обурило чергове підвищення пенсій
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Українці активно обговорюють підвищення мінімальної пенсії в країні, розмір якої підняли всього на 74 гривні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, підвищення пенсії пов’язано із зростанням прожиткового мінімуму.

Loading...

Як відомо, мінімальну пенсію в Україні отримує 600 тисяч пенсіонерів – 5% від загальної їх кількості. Збільшення розміру пенсії стосуватиметься тих пенсіонерів, які отримують пенсію, розмір якої менше ніж 2000 гривень. Виросте вона на суму, якої не вистачає до 2000 гривень.

Українці пишуть, що таку суму підвищенням назвати складно.

На буханець хліба: українців обурило чергове підвищення пенсій На буханець хліба: українців обурило чергове підвищення пенсій На буханець хліба: українців обурило чергове підвищення пенсій На буханець хліба: українців обурило чергове підвищення пенсій На буханець хліба: українців обурило чергове підвищення пенсій На буханець хліба: українців обурило чергове підвищення пенсій На буханець хліба: українців обурило чергове підвищення пенсій На буханець хліба: українців обурило чергове підвищення пенсій

Як повідомлялося раніше, у мінисоцполітиці підготували законопроект «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України».  Відповідно до нього мінімальна пенсія не буде нараховуватися, виходячи з розміру прожиткового мінімуму, який зараз становить 1638 грн.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...