Соболєв виявився пов’язаний з “ЛДНР”: скандальні подробиці

В'ячеслав Соболєв є засновником компанії "ДонУкрПроєктНІІ", яка є фігурантом кримінального провадження щодо фінансування тероризму в "ЛДНР"

Соболєв виявився пов’язаний з “ЛДНР”: скандальні подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Автомобіль Range Rover, у якому в неділю, 1 грудня, в Києві був убитий трирічний син депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва, належить фірмі – фігуранту кримінального провадження щодо фінансування тероризму на Донбасі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Слідство.Інфо”.

За даними журналістів, йдеться про компанію “ДонУкрПроєктНІІ”. Саме у цієї фірми Соболєв орендував Range Rover 2013 року випуску, про що йдеться в його декларації.

Компанія “ДонУкрПроєктНІІ” була зареєстрована в Донецьку, а засновником її став В’ячеслав Соболєв. Саме “ДонУкрПроєктНІІ” фігурує в кримінальному провадженні за підозрою у фінансуванні тероризму на непідконтрольних “ЛДНР”. Згадана фірма використовувалася для легалізації коштів, отриманих від ведення незаконного бізнесу на захопленій території.

Установи, пов’язані із Соболєвим, здійснили між собою фінансові операції на суму майже 678 мільйонів гривень. Зокрема й компанії, які володіли мережею супермаркетів “Обжора”, які продовжили працювати в окупації після 2014 року.

Нагадаємо, свідок розстрілу Range Rover в центрі Києві, у результаті якого загинув трирічний хлопчик, розповіла про те, що бачила в той нещасливий вечір. Дівчина стверджує, що чула один постріл і бачила як невідомий чоловік сів у машину і поїхав.

До слова, раніше Дмитро Разумков прокоментував поширену деякими українськими ЗМІ інформацію про те, що на президента України Володимира Зеленського нібито готується замах.

Джерело: Народна Правда