Цікаве рішення: Зеленський анонсував зниження тарифів вдвічі

Це точно буде не за ваші кошти, - Зеленський

Цікаве рішення: Зеленський анонсував зниження тарифів вдвічі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Президент України Володимир Зеленський у понеділок, 2 грудня, під час тренування на біговій доріжці записав нове відеозвернення до українців, у якому розповів що уряд знайшов рішення, яке дасть змогу знизити тарифи на опалення майже вдвічі з наступної зими.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА.

“Уряд прийняв програму “Гарантована ціна на газ”. Ціна ще зменшилася на 7%. Працюємо над тим, щоб зниження було ще більшим. Потім у нас була зустріч з урядом на Банковій з приводу тарифів. Ми працюємо, щоб цієї зими було зниження, були зменшені платіжки за опалення”, – розповів він про поточну ситуацію.

Зеленський додав, що уряд знайшов цікаве рішення, яке дозволить наступної зими зменшити тарифи на тепло майже на половину.

“Це буде дійсно окрема програма. Ми готуємо цю інформацію. Готуємо етапи, що буде зроблено, які кошти будуть виділені. Це точно буде не за ваші кошти”, – заспокоїв президент.

А тим часом на січень-квітень 2020 року в Україні буде встановлена гарантована ціна на газ на рівні 6,9 тисяч гривень за тисячу кубометрів, тоді як зараз українці платять 4,9 тисяч гривень.

Джерело: Народна Правда