“Укрзалізниця” планує піднімати ціни щомісяця у 2020 році

Загальне подорожчання квитків у наступному році складе на 22%

”Укрзалізниця” планує піднімати ціни щомісяця у 2020 році
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Укрзалізниця, яка призначила шість додаткових потягів на новорічні та різдвяні свята, у 2020 році запланувала індексацію тарифів на пасажирські перевезення, відтак вже у березні квитки подорожчають.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на прес-службу компанії.

Зазначається, що тарифи на пасажирські перевезення зростатимуть поетапно. Щомісяця у 2020 році, починаючи з 1 березня по 31 грудня, в усіх категоріях вагонів, окрім 1-го класу поїздів Інтерсіті+, ціна квитків зростатиме на 2%.

Таким чином, загальне подорожчання квитків у наступному році складе на 22%.

Укрзалізниця наголошує, що пасажирські перевезення залишаються збитковими для компанії і фінансуються за рахунок перехресного субсидіювання з доходів від вантажних перевезень.

“Компанія прогнозує, що у 2020 році збитки від пасажирських перевезень можуть сягнути 14,3 млрд грн”, – додали у компанії.

Нагадаємо, протягом поточного року Укрзалізниця втрапила в декілька скандалів. Так, Центр сервісного забезпечення, що входить у структуру “Укрзалізниці”, провів чергові тендери на придбання сувенірної продукції, а саме подарункових наборів на одну і дві персони. Загальна очікувана вартість становила понад 1,3 мільйона гривень. Брендована склянка з підсклянником коштує більше двох тисяч гривень.

Після того, як тендер висвітлив ряд ЗМІ, УЗ скасувала закупівлю дорогих склянок. Тендер в розмірі мільйона гривень спрямували на покупку рідкого мила. Тоді Кравцов обіцяв особисто перевірити наявність мила у вагонах українських поїздів.

Джерело: Народна Правда