Замах на депутата Соболєва: з’явилися важливі дані про підозрюваного

Підозрюваному 18 років

Замах на депутата Соболєва: з’явилися важливі дані про підозрюваного
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Депутат Київоблради В’ячеслав Соболєв став жертвою нападу, загинув його трирічний син. Підозрювані у замаху затримані, з’явилися нові подробиці про кілера.

Як написав у Facebook журналіст Юрій Бутусов, підозрюваному 18 років, він зробив один постріл з гвинтівки калібру 7,62 мм.

“Кілер чатував Соболєва поблизу ресторану “Маріо”, упізнав свою жертву в темряві. Очевидно, він отримав наводку. Постріл був зроблений з невеликої відстані, кілер цілився Соболєва, який перебував за кермом, але не врахував швидкість руху машини”, – розповів подробиці Бутусов.

Він додав, що судячи з усього, кілер діяв не один, і це замах за змовою.

Головною версією нападу слідство вважає конфлікт Соболєва з колишнім суддею Вищого господарського суду Артуром Ємельяновим через контроль над торговельною мережею “Обжора”.

Замах на депутата Соболєва: з’явилися важливі дані про підозрюваного

Свідок трагедії розповіла, що чула один постріл і бачила як невідомий чоловік сів у машину і поїхав. Дівчина додала, що бачила, як кремезний чоловік у чорному сідав у машину біля ресторану «Маріо», після чого автомобіль виїхав. Після цього водій позашляховика вибіг на вулицю з дитиною на руках. Дитина кричала, що ій боляче, а чоловік просив викликати швидку.

Мій маленький ангел: Ірина Білик виявилася хресної вбитого сина Соболєва

Журналісти вже встановили, що автомобіль Range Rover, в якому 1 грудня, в Києві був убитий трирічний син В’ячеслава Соболєва, належить фірмі — фігуранту кримінального провадження стосовно фінансування тероризму на Донбасі.

Джерело: Народна Правда