Замах на Соболєва: поліція встановила замовника вбивства

Незабаром його затримають

Замах на Соболєва: поліція встановила замовника вбивства
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Депутат Київоблради В’ячеслав Соболєв 1 грудня став жертвою замаху, під час якого загинув його трирічний син, правоохоронці встановили особу ймовірного замовника вбивства.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомила Українська правда, посилаючись на “проінформованого співрозмовника в правоохоронних органах”.

За словами джерела, поліцейські “вийшли на замовника вбивства і незабаром його візьмуть”.

Також співрозмовники додав, що двоє молодих людей 18 і 19 років, яких підозрюють у виконанні замаху, нібито були учасниками “Правого сектора”.

Раніше повідомлялося, що затриманому підозрюваному у виконанні замаху на Соболєва 18 років, він зробив один постріл з гвинтівки калібру 7,62 мм. Головною версією нападу слідство вважає конфлікт Соболєва з колишнім суддею Вищого господарського суду Артуром Ємельяновим через контроль над торговельною мережею “Обжора”.

Також очільник Національної поліції в Києві Андрій Крищенко під час брифінгу 2 грудня розповів, що нападники зазделегідь арендували приміщення. На місці, з якого був зроблений фатальний постріл, правоохоронці виявили важливі речові докази. Зокрема коробку, призначена для того, щоб не загубилася відстріляна гільза.

Джерело: Народна Правда