Замах на Соболєва: з’явилися моторошні подробиці загибелі дитини в Range Rover

1 грудня в центрі Києва було скоєно замах на депутата Київської обласної ради від БПП, в результаті чого загинув його трирічний син Олександр

Замах на Соболєва: з’явилися моторошні подробиці загибелі дитини в Range Rover
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Києві розстріляли автомобіль Range Rover з дитиною всередині. Машину орендував депутат Київоблради В’ячеслав Соболєв. Сам бізнесмен не постраждав, від отриманих травм померла тільки дитина.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, подробиці повідомляє Обзореватель.

Очевидці стрілянини повідомили, що 1 грудня загинула 3-річна дитина. Медики були безсилі, в ході обстрілу Range Rover Вячеслава Соболєва дитина отримав страшну травму.

“При мені дитину занесли до швидкої. За словами матері, яка ридала біля швидкої, дитині знесло півголови. Невинна жертва дорослих ігор”, – розповіла Тетяна Короленко.

Видання пише, що В’ячеслав Соболєв конфліктував з ще одним впливовим “донецьким”. Йому і його родині надходили погрози в тому числі фізичної розправи. За словами Соболєва, матеріали були передані в правоохоронні органи.

Згідно з однією з версій, замах на Соболєва міг бути пов’язаний з тривалим конфліктом з суддею Вищого господарського суду Артуром Ємельяновим, якого повинні були звільнити через ряд причин, але так цього і не зробили.

Замах на Соболєва: з’явилися моторошні подробиці загибелі дитини в Range Rover

Замах на Соболєва: з’явилися моторошні подробиці загибелі дитини в Range Rover

В’ячеслав Соболєв – український економіст, кандидат економічних наук, підприємець, бізнесмен. Більш того, він є власником ресторану “Маріо”, який знаходиться на вулиці Тарасівській, де сталася НП.

У 2002 році він був обраний депутатом міської ради від Донецька. У Донецькій міськраді В’ячеслав Соболєв очолив постійну комісію з питань підприємництва, торгівлі, громадського харчування та надання послуг населенню. З квітня 2005 року він обіймав посаду заступника міського голови Донецька з питань діяльності виконавчих органів влади. Пізніше працював у Раді національної безпеки і оборони України. Також обіймав посаду заступника голови правління, а пізніше і голови правління НАК “Нафтогаз України”. У 2015 став депутатом Київської облради від БПП.

У 1997 році в Донецьку був засновником першої мережі супермаркетів “Обжора”. У 2007 році Соболєв її продав.

Нагадаємо, раніше Дмитро Разумков прокоментував поширену деякими українськими ЗМІ інформацію про те, що на президента України Володимира Зеленського нібито готується замах.

Джерело: Народна Правда