Зниження пенсійного віку для жінок скасують: влада прийняла рішення

Закон пропонував дозволити до 2022 року жінкам виходити на пенсію в 55 років за наявності 30-річного стажу та за умови звільнення з роботи

Зниження пенсійного віку для жінок скасують: влада прийняла рішення
Автор Романова Марі в Економічна правда/Новини

Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендував парламенту відхилити законопроект, який знижував пенсійний вік для жінок.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише РБК-Україна.

Як відомо, пенсійний вік для жінок хотіли знизити до 55 років.

29 листопада комітет розглянув пропозиції президента України до Закону «Про внесення змін до Закону „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування“ про вдосконалення пенсійного забезпечення» (реєстр. № 0972). У пропозиціях пропонувалося відхилити цей проект закону.

Зокрема, учасниками з обговорення законопроекту на засіданні стали представники Міністерства юстиції, уповноваженого з прав людини, а також представники Міністерства соціальної політики і Пенсійного фонду.

За рішення проголосувала більшість членів комітету. У той же час на засіданні обговорювалося, що для подолання вето за закон повинні проголосувати 300 народних депутатів.

Нагадаємо, закон пропонував дозволити до 2022 року жінкам виходити на пенсію в 55 років за наявності 30-річного стажу та за умови звільнення з роботи.

Раніше заступник голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко пояснювала, чому в Україні пенсійний вік для чоловіків становить 60 років, а для жінок він підвищується. У Пенсійному фонді запевняють, що хочуть забезпечити гендерну рівність.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...