Попросили допомоги у Путіна: Угорщина пішла на неймовірну підлість проти України

Угорщина хоче об'єднатися з Росією проти України

Попросили допомоги у Путіна: Угорщина пішла на неймовірну підлість проти України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Угорщина, яка раніше відмовилася від участі у Євробаченні-2020, звернулася до Державної Думи Російської Федерації із проханням об’єднати зусилля щодо “захисту прав мовних меншин” в Україні.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на росЗМІ.

Loading...

Як розповів спікер Держдуми В’ячеслав Володін, Національні збори Угорщини направили Держдумі відповідне прохання.

“До нас в Держдуму звернувся парламент Угорщини з проханням об’єднати зусилля для того, щоб відстояти права меншин, в першу чергу на вивчення мови. Після прийняття закону Ради про мову такого права позбавлені народи, що проживають на території України”, – заявив Володін.

Раніше повідомлялося, що міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто назвав мовну суперечку між Києвом та Будапештом “серйозним конфліктом” і пообіцяв надалі блокувати просування України в бік Європейського Союзу і НАТО.

Разом із тим, глава МЗС Угорщини Петер Сіярто заявив, що Будапешт зняв своє вето з ухвалення спільної заяви послів країн-членів НАТО щодо України за підсумками засідання комісії Україна-НАТО, яке відбулося 31 жовтня в Києві. За словами політика, причиною рішення угорського уряду стало врахування угорських пропозицій.

Джерело: Народна Правда
загрузка...