Замах на Соболєва: опубліковано фото кілера

Головною версією нападу слідство вважає конфлікт Соболєва з колишнім суддею Вищого господарського суду Артуром Ємельяновим через контроль над торговельною мережею «Обжора»

Замах на Соболєва: опубліковано фото кілера
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Колишній депутат Ігор Мосійчук показав фото другого підозрюваного, який брав участь у розстрілі автомобіля депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва, а також вбивстві його 3-річного сина Олександра.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, знімок він опублікував у своєму Telegram-каналі.

“Це – Євген Семенов. Другий підозрюваний у замаху на В’ячеслава Соболєва і вбивстві його сина Олександра. Він народився в Одеській області, навчався в Одеському морехідному училищі. У 2017-му став добровольцем УДА”, – написав він.

Нагадаємо, 1 грудня невідома особа стріляла в автомобіль, в салоні якого перебувала сім’я. Куля потрапила в маленького хлопчика. В’ячеслав Соболєв не постраждав.

Замах на Соболєва: опубліковано фото кілера

Свідок трагедії розповіла, що чула один постріл і бачила як невідомий чоловік сів у машину і поїхав. Дівчина додала, що бачила, як кремезний чоловік у чорному сідав у машину біля ресторану «Маріо», після чого автомобіль виїхав. Після цього водій позашляховика вибіг на вулицю з дитиною на руках. Дитина кричала, що ій боляче, а чоловік просив викликати швидку.

Журналісти вже встановили, що автомобіль Range Rover, в якому 1 грудня, в Києві був убитий трирічний син В’ячеслава Соболєва, належить фірмі — фігуранту кримінального провадження стосовно фінансування тероризму на Донбасі.

Раніше журналіст Юрій Бутусов повідомляв, що підозрюваному 18 років, він зробив один постріл з гвинтівки калібру 7,62 мм. За його даними, кілер чатував Соболєва поблизу ресторану «Маріо», дізнався свою жертву в темряві. Постріл був зроблений з невеликої відстані, кілер цілився Соболєва, який перебував за кермом, але не врахував швидкість руху машини.

Джерело: Народна Правда