Замах на Соболєва: у мережі несподівано почали захищати підозрюваних у вбивстві

Всі, хто воював поруч із Лаврегою певнені, що в нього є принципи, - Бутусов

Замах на Соболєва: у мережі несподівано почали захищати підозрюваних у вбивстві
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У мережі почали лунати голоси на захист підозрюваних у замаху на депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва, та вбивства його трирічного сина.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА, свою думку на трагедію висловив журналіст Юрій Бутусов.

Loading...

“Так, це жахливо боляче. Андрій Лаврега, позивний “Тихий” – підозрюваний у вбивстві дитини … Доброволець, ніде не оформлений, який став кавалером ордена “За мужність” 3-го ступеня в 19 років за екстраординарні бойові заслуги. Він був снайпером в батальйоні “Аратта” Української добровольчої армії – і його відрізняла не стрілянина на наддалекі дистанції, а особлива зухвалість і безстрашність, яка є у молодих бійців, схильність до ризику”, – розповів про підозрюваного український журналіст Юрій Бутусов.

Він додав, що держава не приділяє уваги соціалізації тих, хто пройшов через багато бойових ситуацій. Хоча це дуже цінні люди. В нашій бюрократизованої системі таким людям немає місця, нікого не намагаються залучити й утримати”, – додав він.

За його словами, всі, хто воював поруч із Лаврегою впевнені, що в нього є принципи, він би не відкрив вогонь в центрі Києва просто на замовлення.

“Звичайно, молодим хлопцем, який став чоловіком на війні, могли зманіпулювати”, – впевнений Бутусов.

Замах на Соболєва: у мережі несподівано почали захищати підозрюваних у вбивстві

Також на цю тему висловився блогер Марк Гордієнко. За його словами, Лаврегу “можна зрозуміти”, так як ветерани “відчувають себе зрадженими і зайвими в країні Зеленського”.

“Зараз” люди війни “гранично гостро відчули зраду з боку команди Зеленського, вони зраджують все, за що билися воїни і вся країна 5 років. І вони не просто зраджують, а роблять це цинічно зі смехуечкамі, весело так діджіталізовано під улюлюкання Портнова і Труби і під криворізько пацанский жаргон Верховного Головнокомандувача і “кров забудеться” Коломойського.

Він додав, що ветерани відчувають себе зрадженими і зайвими “в країні Зеленського” і морально готові здійснювати свій “джихад” проти зради і цинізму.

“Випадково загибла дитина, він безневинна жертва не тільки того, хто стріляв, але і Путіна і його “русского мира” і українських капітулянтів “втомлених від війни”, – резюмував Гордієнко.

Замах на Соболєва: у мережі несподівано почали захищати підозрюваних у вбивстві

Нагадаємо, колишній депутат Ігор Мосійчук показав фото другого підозрюваного, який брав участь у розстрілі автомобіля депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва, а також вбивстві його 3-річного сина Олександра.

Нагадаємо також, незважаючи на те, що правоохоронці назвали виконавцями замаху на Соболєва, а також вбивства його 3-річного сина Олександра, представників «Правого сектора», в самій організації цю інформацію заперечують.

Джерело: Народна Правда
загрузка...