Замах на Соболєва: у Правому секторі зробили важливу заяву

Комбат "Червень" не є учасником руху "Правий сектор"

Замах на Соболєва: у Правому секторі зробили важливу заяву
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Незважаючи на те, що правоохоронці назвали виконавцями замаху на депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва, а також вбивства його 3-річного сина Олександра, представників «Правого сектора», в самій організації цю інформацію заперечують. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідну заяву розповсюдила прес-служба “ПС”.

“ПС підкреслює, що Андрій Гергерт і його бійці не мають жодного відношення до Правого сектора”, – йдеться в повідомленні організації в Facebook.

Напередодні колишній депутат Ігор Мосійчук показав фото одного з підозрюваних. За його словами, замах на В’ячеслава Соболєва влаштував Євген Семенов – доброволець УДА.

Замах на Соболєва: у Правому секторі зробили важливу заяву

Нагадаємо, 1 грудня невідома особа стріляла в автомобіль, в салоні якого перебувала сім’я. Куля потрапила в маленького хлопчика. В’ячеслав Соболєв не постраждав.

Свідок трагедії розповіла, що чула один постріл і бачила як невідомий чоловік сів у машину і поїхав. Дівчина додала, що бачила, як кремезний чоловік у чорному сідав у машину біля ресторану «Маріо», після чого автомобіль виїхав. Після цього водій позашляховика вибіг на вулицю з дитиною на руках. Дитина кричала, що ій боляче, а чоловік просив викликати швидку.

Журналісти вже встановили, що автомобіль Range Rover, в якому 1 грудня, в Києві був убитий трирічний син В’ячеслава Соболєва, належить фірмі — фігуранту кримінального провадження стосовно фінансування тероризму на Донбасі.

Раніше журналіст Юрій Бутусов повідомляв, що підозрюваному 18 років, він зробив один постріл з гвинтівки калібру 7,62 мм. За його даними, кілер чатував Соболєва поблизу ресторану «Маріо», дізнався свою жертву в темряві. Постріл був зроблений з невеликої відстані, кілер цілився Соболєва, який перебував за кермом, але не врахував швидкість руху машини.

Джерело: Народна Правда