Новий рік 2020: що принесе рік білого металевого щура

У багатьох легендах щур згадується як дуже мудра і спокійна тварина

Новий рік 2020: що принесе рік білого металевого щура
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Новий рік наближається, ось вже Україну почав засипати сніг, та все частіше приходять думки, яким буде 2020 – рік білого металевого щура.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Апостроф.

Як правильно зустріти Новий рік 2020

Білий щур любить світлі тони і все блискуче. Тому варто вибрати білий, бежевий, кремовий і інші подібні кольори. І прикрасити свій образ блискучими аксесуарами. Ялинку теж варто прикрашати в світлій гаммі, додаючи їй якомога більше блиску гірляндами і дощиком.

Натомість треба подбати, щоб ані на одязі, ані в декорі не було зображень представників сімейства котячих. Вважається, що символ року – щур, може злякатися і втекти, забравши з собою удачу.

На що звернути увагу у новому році

У багатьох легендах щур згадується як дуже мудра і спокійна тварина. Тому в новому році потрібно намагатися діяти розмірено, обдумувати кожен крок, уважно спостерігати за ситуацією. Також варто позбутися зайвих тривог та ставитися до всього спокійніше.

Крім того для привернення удачі, у наступному році варто проявляти більше скромності, терпіння, та не піддаватися егоїзму, але й не опускати руки на шляху до своїх цілей.

Астрологічний прогноз на 2020 рік

У новому році багато хто може кардинально змінити своє життя. Представників практично всіх знаків Зодіаку чекають кардинальні зміни.

“Хто важко працює і довіряє своєму серцю, не загубить свій шлях” – девіз року.

Також в цьому році вірогідні позитивні зміни в особистому житті. Якщо ви давно хотіли поміняти щось в цій сфері, дійте і не бійтеся помилок, доля сама приведе вас до потрібної людини.

Що стосується фінансів і здоров’я, все буде в порядку у тих, хто уважно стежить за цими аспектами свого життя. Якщо ви бережете свій організм і свої кошти, вам не доведеться мати з ними серйозних неприємностей. Але якщо ви ставитеся до здоров’я і грошей легковажно, вас можуть чекати сумні наслідки.

Нагадаємо, зустрічати Новий рік 2020 українці зможуть чотири дні поспіль. Уряд України вже рекомендував керівникам підприємств і організацій перенести два робочих дня (30-31 грудня). Їх українці відпрацюють заздалегідь – 21 і 28 грудня відповідно.

Джерело: Народна Правда