Путін, допоможи: в скандалі зі зверненням Угорщини до РФ стався несподіваний поворот

Спікер Держдуми В'ячеслав Володін набрехав

Путін, допоможи: в скандалі зі зверненням Угорщини до РФ стався несподіваний поворот
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Угорщина, яка напередодні зняла своє вето щодо прийняття спільної заяви послів країн-членів НАТО по Україні, не зверталася до Росії з проханням об’єднати зусилля по захисту прав мовних меншин в Україні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба українського МЗС.

Loading...

В офіційному повідомленні йдеться, що посольство країни в Будапешті звернулося до угорської сторони для перевірки заяви спікера Держдуми В’ячеслава Володіна, який стверджував, що парламент Угорщини звертався до РФ.

Виявилося, що державні Збори Угорщини не приймали таких заяв, тому ані усно, ані письмово вони не могли передавати таку інформацію в ході угорсько-російських переговорів.

У МЗС також додали, що Україна і Угорщина є країнами-партнерами, які здатні самостійно, шляхом діалогу і консультацій знайти рішення для усіх питань, у тому числі й тих, за якими ми маємо різні підходи”.

Нагадаємо, напередодні спікер Держдуми В’ячеслав Володін заявив, що Угорщина звернулася в Державну Думу Російської Федерації з проханням об’єднати зусилля “із захисту прав меншин” в Україні. Нібито було надіслано офіційне прохання з проханням допомогти захистити народи, що проживають на території України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...