Бійка у Раді: один з учасників розповів подробиці

Бійка між "слугами" виникла через колегу з фракції - Ірину Верещук

Бійка у Раді: один з учасників розповів подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У Верховній Раді побилися народний депутат від «Слуги народу» Максим Бужанський і його колега по фракції Гео Лерос. Інцидент стався через іншого депутата – Ірину Верещук (“Слуга народу”).
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про причини бійки один з її учасників – нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос – розповів в коментарі виданню “Страна”.

Лерос зазначив, що в закритому чаті він нібито образив колегу по партії Ірину Верещук, але заявив, що не варто розкривати секрети внутрішньої кухні “Слуги народу”.

Loading...

“Я вважаю, що внутрішні розборки залишаються внутрішніми. Я зайняв цю позицію. Якщо вона ( йдеться про Верещук, яка обіцяла оприлюднити листування, – Ред.)  вважає, що можна вивалювати тарілку громадськості, нехай вона тоді надасть вам цей скріншот . І покаже це все листування”, – говорить Лерос.

Про те, чи була в Раді бійка, він також відповідає ухильно: “Ну, у нас почалося з одного, потім перейшло в інше. Легка штовханина була і все”.

Про суть конфлікту говорити не хоче. “Дивіться, у нас є фракція. Я – частина цієї фракції. Бужанський – частина цієї фракції. Є конфлікти, які всередині відбуваються. І їх потрібно залишити всередині фракції. Решту не хочу коментувати”, – говорить він.

Також Лерос впевнений, що йому нема за що вибачатися перед Верещук. “Нехай вона покаже листування і тоді ми подивимося, хто буде вибачатися. Не йдеться про нецензурну лексику до колеги. Це вирвані слова з контексту. Саме її ніхто не ображав. Я висловився нецензурно про саму ситуацію”, – розповів Лерос.

Як повідомлялося раніше, народний депутат від «Слуги народу» Стефанчук Микола заснув під час засідання Верховної Ради.

Джерело: Народна Правда
загрузка...