Не виключають підпал: озвучено головні версії пожежі в Одесі

За фактом пожежі на Троїцькій, 25 в поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 КК України

Не виключають підпал: озвучено головні версії пожежі в Одесі
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Поліція розглядає дві версії причини пожежі в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на вулиці Троїцькій в Одесі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, їх у ході засідання комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій Одеської ОДА озвучив начальник Національної поліції в Одеській області Олег Бех.

Loading...

За його словами, слідство розглядає дві версії причини пожежі: загоряння в результаті несправної електропроводки і навмисний підпал.

Олег Бех також повідомив, звідки швидше за все почалася пожежа на Троїцькій. «Ми переглянули відео з камер спостереження, можемо повідомити, що перше було виявлено задимлення на третьому поверсі в дев’ятому кабінеті в 10:07», — сказав Олег Бех.

Кабінет №9 – це кабінет завідуючої коледжу. “За словами завідуючої, у 10:04 вона побачила задимлення, повідомила про нього і після цього почалася евакуація. Але у нас є багато питань, так як експерти стверджують, що на момент прибуття пожежних горіло 700 квадратних метрів», — сказав Олег Бех.

Станом на 15 годину 5 грудня вже відомо, що на дах будівлі на Троїцькій піднімається на крані спеціальний загін рятувально-пошукової служби ДСНС. Фахівці починають пошук людей на верхніх поверхах.

Як повідомлялося раніше, пожежа на Троїцькій в Одесі знищив верхні поверхи та дах пам’ятника архітектури — прибуткового будинку Асвадурова. Паралельно у прес-службі ОДА відзначали, що каркас будинку Асвадурова знаходиться в задовільному стані, а ось всі перестінки в аварійному. Експерти з будівельної академії підтверджують, що розбирати будинок небезпечно.

Джерело: Народна Правда
загрузка...