Пожежа в одеському коледжі: з’явилися погані новини про стан постраждалих

Каркас будинку Асвадурова знаходиться в задовільному стані, а ось всі перестінки в аварійному

Пожежа в одеському коледжі: з’явилися погані новини про стан постраждалих
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Четверо осіб, які постраждали під час пожежі в коледжі на Троїцькій в Одесі, перебувають у лікарні у важкому стані.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, такі цифри озвучили в ході засідання комісії Одеської облдержадміністрації з надзвичайних ситуацій.

Всього  станом на 5 грудня, на стаціонарі перебувають 26 осіб, з них 15 осіб – неповнолітні студенти коледжу і 7 співробітників ДСНС. Odessa online уточнює, що один з рятувальників в комі.

Крім постраждалих є і ті, хто досі не вийшов на зв’язок. Зниклими безвісти вважаються 14 осіб.

Офіційно при пожежі в коледжі на Троїцькій загинула одна людина – 16-річна студентка Ксенія Бабенко. Рятуючись від вогню, дівчина вистрибнула з вікна. Її доставили до лікарні в дуже важкому стані, через деякий час вона померла.

Для проведення рятувально-пошукової операції в Одесу з Києва доставили спеціальну техніку. Зокрема, мова йде про дрони і роботів.

Поки що рятувальники не заходять всередину будівлі, ведуться роботи з розчищення. Техніка допоможе перевірити важкодоступні місця.

У прес-службі ОДА додали, що каркас будинку Асвадурова знаходиться в задовільному стані, а ось всі перестінки в аварійному. Експерти з будівельної академії підтверджують, що розбирати будинок небезпечно.

Вже відомо, що рятувальники будуть застосовувати спеціальний кран для проведення рятувально-пошукової операції.

Як повідомлялося раніше, пожежа на Троїцькій в Одесі попередньо сталася в закритому кабінеті коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на третьому поверсі, там закоротило несправний подовжувач. Студенти коледжу кажуть, що тривожні сигнали або оголошення не звучали. З цієї причини багато учнів не знали про пожежу на Троїцькій. Поширенню вогню сприяли не тільки перегородки з очерету, міжповерхові перекриття з дерева, студенти скаржаться, що в коледжі були вузькі коридори, вагонка на стінах і захаращеність.

Раніше рятувальники повідомили, що станом на 6:45 5 грудня відкритого вогню в коледжі на Троїцькій вже не спостерігається, при цьому підрозділи пожежників продовжують гасити окремі осередки тління в будівлі. На жаль, будівля почала руйнуватися.

Джерело: Народна Правда