У Раді через жінку побилися нардепи: перші подробиці

Рознімати їх довелося депутатам від "ЄС" і "Голосу"

У Раді через жінку побилися нардепи: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У Верховній Раді побилися народний депутат від “Слуги народу” Максим Бужанський і його колега по фракції Гео Лерос.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Лівий берег, інцидент стався через іншого депутата Ірину Верещук (Слуга народу).

Вже відомо, що винуватцем бійки став Гео Лерос, під час засідання він почав крити матом Ірину Верещук. За жінку заступився Бужанський. В результаті їх довелося рознімати депутатам від “ЄС” і “Голоса”.

Вгамувати Максима Бужанського і Гео Лерос спробував спікер парламенту Дмитро Разумков, він вимагав  припинити бійку і сісти на свої місця: “Як у дитячому садку, дорослі ж люди. Сядьте на свої місця, повертаємося до роботи”.

Ірина Верещук підтвердила, що конфлікт стався через неї. За її словами, Гео Лерос розмовляє з колегами за допомогою мату: “Це дійсно має місце у нас в чаті… Пан Гео має своєрідне почуття гумору, коли він може до колег по фракції говорити матом”.

“Як тільки Максим Бужанський напав на свого колегу по фракції Гео Лероса. Він забіг в сектор “Європейської Солідарності”, затягнув його за колони, і нашим депутатам довелося зупиняти бійку і вигнати хулігана з нашого сектора”, – прокоментувала депутат від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко.

Вона також додала, що Бужанського потрібно відсторонити від сесійних засідань.

Сам Бужанський заперечує конфлікт, а Лерос підтвердив факт мордобою:

“Так, побилися з Бужанським, розійшлися у поглядах. Через що стався інцидент, не вважаю за потрібне коментувати, так як ми в одній фракції”.

Ірина Верещук також додала, що Лерос не цілком політичним способом висловлювався про неї як публічно, так і в чаті. Депутат зробила йому зауваження і попросила, щоб він вибачився. Гео Лерос не став цього робити, керівництво фракції також не відреагувало на інцидент. Тоді вона розповіла про те, що трапилося колегам. “І ті, хто це почув, пішли до Лероса – просити, щоб він все-таки вибачився. І сталося таке…” – зазначила вона.

Як повідомлялося раніше, народний депутат від «Слуги народу» Стефанчук Микола заснув під час засідання Верховної Ради.

Джерело: Народна Правда