В Україні скасували виступи скандальної російської групи “Воровайки”

Продаж квитків на сайтах більше не активна. Сам колектив на скасування концертів поки не відреагував.

В Україні скасували виступи скандальної російської групи “Воровайки”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Концертів блатної російської групи «Воровайки» в українських містах не буде. Продаж квитків зупинено, виступи, заплановані на лютий наступного року, скасовуються.

Про це йдеться в офіційній заяві Міжнародного центру культури і мистецтв «Жовтневий палац» у Facebook.

Loading...

«У зв’язку з повідомленнями ЗМІ про проведення концерту групи „Воровайки“ у МЦКМ Жовтневий палац повідомляємо: На адресу Жовтневого було направлено лист про проведення даної події, але Жовтневий палац не підписав договір», — йдеться в заяві.

Відзначається, що концертні майданчики відмовляються підписувати угоди з організаторами. Сайти, які продавали квитки на київський концерт, призупинили продаж.

Відреагував на скандал і Харківський національний академічний театр опери та балету, де було анонсовано концерт. Тут також скасували виступ «Вороваек».

«Шановні глядачі! У зв’язку з поширенням фейкових новин про виступи російської групи „Воровайки“ на сцені ХНАТОБ/СхідОпера, дирекція театру спростовує наявність договірних відносин з організаторами цих гастролей і заявляє, що не має наміру їх допустити», — повідомляється на сайті театру.

Також зникла інформація про квитки на концерт в Одесі.

Нагадаємо, раніше українська співачка Ані Лорак, яка вже кілька років живе і працює в Росії, таємно приїхала в Київ і дала концерт.

Джерело: Народна Правда
загрузка...