В Україні стався потужний землетрус: всі подробиці

Землетрус стався в районі села Станіславчик Бродівського району

В Україні стався потужний землетрус: всі подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Ввечері 3 грудня в районі села Станіславчик Бродівського району Львівської області між містами Радехів та Броди стався землетрус. Зафіксовано підземні поштовхи силою до 2 балів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні Департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА у Facebook.

Повідомлення про землетрус надійшло о 01:15 від чергового по сейсмостанції “Львів”. Поштовхи сталися 3 грудня о 23:25:48 за київським часом (о 21:25:48 за Гринвічем).

За даними обробки мережі сейсмічних станцій Відділу сейсмічності Карпатського регіону ІГФ НАН України, координати епіцентру наступні: широта 50.24 градусів, довгота 24.98 градусів.

“Магнітуда по довжині запису МD = 2.2, клас К = 8.0”, – йдеться в повідомленні.

За шкалою інтенсивності MSK-64, це був невідчутний землетрус (0-2 бали). Інтенсивність коливань лежить нижче межі чутливості людей; струси землі виявляються і реєструються тільки сейсмографами.

В Департаменті зазначають, що з населених пунктів інформація про землетрус не надходила.

Нагадаємо, раніше сейсмологи попередили, що найближчим часом в Україні може статися потужний землетрус, який, ймовірно, найбільше зачепить Закарпаття. При цьому новий землетрус може досягти потужності в 8 балів, а поштовхи можуть початися в будь-який момент.

Нагадаємо також, на Закарпатті 28 вересня в районі села Колочева Міжгірського району було зафіксовано незначний землетрус. Магнітуда коливання становила 2,0 бали.

До слова, раніше ми розповідали про основні правила поведінки під час підземних поштовхів.

Джерело: Народна Правда