День ЗСУ: Зеленський потужно звернувся до захисників України

Голова держави зазначив, що наша армія за останні роки стала сильнішою і досвідченішою.

День ЗСУ: Зеленський потужно звернувся до захисників України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У п’ятницю, 6 грудня президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем Збройних сил України.

Loading...

Відеозвернення він опублікував у соцмережі Facebook.

“Дорогі наші захисники, ті, хто стоїть на сторожі нашої безпеки, і ті, хто віддав життя за Україну. Кожен українець сьогодні, а особливо в День Збройних сил, від усього серця каже вам “дякую” за вашу доблесть, хоробрість і витримку. За наші мирні міста, мирні села, спокійний сон, чисте небо”, – йдеться у зверненні.

Голова держави зазначив, що наша армія за останні роки стала сильнішою і досвідченішою.

“Ми всі пам’ятаємо, як важко було 5 років тому. Наша армія багато чого не мала, але ми вистояли. Бо мали найголовніше – волю і непереможний дух, тому що захищаємо рідну землю. Сьогодні ми набагато міцніші. Ми загартовані, досвідчені і незламні. І сьогодні весь цивілізований світ бачить, що ми прагнемо миру. Ми не хочемо щодня втрачати найкращих. І ми обов’язково повернемо наших людей і наші території. Донбас – це Україна! Луганськ – це Україна! Крим – це Україна!” – наголосив Зеленський.

Президент додав, що армія залишається одним із головних пріоритетів нашої країни.

“Ми пам’ятаємо, що відбувається, коли країна не піклується про власну армію, і виявляється неготовою захистити свої державні інтереси. Тому після досягнення довгоочікуваного миру потужна української армія залишиться нашим пріоритетом. Адже це гарантія нашої безпеки, незалежності і самостійного розвитку квітучої України”, – повідомив Зеленський.

Гарант додав, що держава робитиме все для покращення життя і служби військових.

“Ви знаєте, наскільки високим є рівень довіри українців до армії. Ви дуже нам потрібні, і держава робитиме все, щоб ви це відчували. Відчували в усьому, умовах, озброєнні, гідному забезпеченні вас і ваших сімей. Я щиро вітаю вас зі святом і бажаю найголовнішого. Нехай, незалежно від складності бойових завдань, ваші рідні та близькі отримують від вас таке бажане смс: “Зі мною все добре, зі мною все гаразд”. З Днем Збройних сил України! Повертайтеся живими! Слава Україні!” – закінчив промову Зеленський.

Нагадаємо, що сьогодні 6 грудня в Україні відзначається День Збройних сил України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...