Міноборони назвало нові зарплати для військовослужбовців ЗСУ: скільки платитимуть

Міністерство оборони встановило мінімальне грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом на рівні 10,2 тис. гривень.

Міноборони назвало нові зарплати для військовослужбовців ЗСУ: скільки платитимуть
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Міністерство оборони встановило мінімальне грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом на рівні 10,2 тис. гривень. За укладання першого контракту встановлено одноразову грошову винагороду військовослужбовцям у таких розмірах: рядовим – 8, сержантам (старшинам) – 9 прожиткових мінімумів.

Loading...

Про це йдеться на сайті відомства.

Додаткові виплати за виконання завдань в Операції об’єднаних сил становлять від 6,5 до 17 тис. гривень залежно від відстані від лінії бойового зіткнення.

Грошове забезпечення військовослужбовців сил спеціальних операцій, десантно-штурмових військ, підрозділів морської піхоти та гірсько-штурмових військових частин збільшене в середньому на 2-3 тис. гривень (більше ніж у інших видах).

Водночас із цим встановлено надбавку (в середньому на 2-3 тис. гривень) за особливості проходження служби для снайперів, номерів обслуг ПТРК (Корсар та Стугна-П), які мають сертифікати про закінчення відповідних шкіл підготовки, операторам безпілотних літальних апаратів.

Також виплачується компенсація за оренду житла для сержантів та солдатів за контрактом.

Нагадаємо, що 6 грудня в Україні відзначають день Збройних сил. Цього дня 1991 року було ухвалено закон “Про Збройні сили України”, а День ЗСУ був встановлений постановою Верховної Ради в 1993 році. Сьогодні президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем Збройних сил України, і зазначив, що наша армія за останні роки стала сильнішою і досвідченішою.

Джерело: Народна Правда
загрузка...